HomeKariéra

Kariéra

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa chcú stať našimi kolegami, chcú vytvárať hodnoty a podporovať inovácie, ktoré budú prínosom pre našich zákazníkov. Ponúkame prácu v dynamickom prostredí, kde jednotlivec čelí výzve byť schopný pracovať samostatne. V našej firemnej kultúre sa odráža profesionalizmus, kvalifikovanosť, flexibilita a kreativita.

Oblasti, v ktorých sa u nás môžete uplatniť:

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Hľadáme bezpečnostných technikov a autorizovaných bezpečnostných technikov, pre ktorých je ich práca výzvou a úlohy si plnia zodpovedne. Mali by ste mať platné osvedčenie a dobré komunikačné schopnosti.

Ochrana pred požiarmi

Hľadáme technikov požiarnej ochrany, ktorí sú pripravený na ozajstnú prácu. Potrebujeme profesionálov, ktorí majú osobitý záujem byť dobrým technikom PO.

Lektorstvo

Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosti s výchovou v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. V tejto oblasti hľadáme lektorov motorových vozíkov, lešenárov, obsluhy zdvíhacích zariadení, obsluhy stavebných strojov, obsluhy poľnohospodárskych strojov a ďalších oblastí.

Administratíva

U nás nájdu uplatnenie ľudia, ktorí sa postarajú o to, aby sme vždy fungovali úspešne. Budete súčasťou tímu, ktorého dôležitou úlohou zostáva kvalita a inovácia. Na začiatok je to o prístupe k práci. To na čom záleží je. aby ste chceli rásť s nami.

 

AKO SA UCHÁDZAŤ O PRÁCU

Krok 1: Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru 

Po výbere práce, o ktorú máte záujem, Vás požiadame o zaslanie Vášho životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania. Člen náborového tímu zhodnotí Vašu kvalifikáciu a požiadavky na pozíciu, o ktorú ste prejavili záujem. Ak Váš osobnostný profil zodpovedá našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať.

Krok 2: Osobný pohovor

Používame kombináciu osobných pohovorov a hodnotiacich nástrojov, aby sme sa uistili, že ste pre danú pozíciu vhodným uchádzačom. Myslíme si, že pohovor by mal byť vzájomne osožný a privítame Vaše otázky. Aj Vy samozrejme potrebujete prehodnotiť, či táto pozícia zodpovedá Vašim cieľom v kariére a Vašim ambíciám. Poskytneme Vám čo možno najviac informácií, aby sme Vám pomohli urobiť dobré rozhodnutie a Vy sa rozhodnete pridať sa k našej spoločnosti. 

Krok 3: Ponuka

Ak zodpovedáte našim požiadavkám, predložíme Vám pracovnú ponuku. Ak si Vás po absolvovaní osobného pohovoru na danú prácu nevyberieme, dostanete o tom vyrozumenie. 

Krok 4: Začiatok

Pripravíme všetko potrebné na Váš prvý deň a bude nám potešením privítať Vás!

Nenašli ste svoju vytúženú pozíciu medzi voľnými pracovnými miestami? Môžete tiež poslať Váš životopis a žiadosť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. bez uvedenia konkrétnej pracovnej pozície. 

 

Váš životopis 

Aby sme mohli posúdiť Vašu žiadosť, žiadame Vás, aby ste nám poskytli informácie o Vašich skúsenostiach a zručnostiach. Tieto informácie by mali dokazovať, prečo si myslíte, že ste na danú pozíciu najlepším kandidátom.

Pri zostavovaní životopisu podčiarknite Vaše silné stránky relevantné pre konkrétnu pracovnú pozíciu. Váš životopis pravidelne aktualizujte, aby obsahoval aj Vaše najnovšie úspechy. Môžete tiež pridať motivačný/sprievodný list k žiadosti.

Go to top